real estate menu left
passivhaus
ekobau logo

Пасивний будинок — це найсучасніша та найефективніша форма енергоефективного будівництва у світі. Як правило, пасивний будинок зовсім не потребує власного опалення, адже потреба в тепловій енергії такого будинку на рівні 15 кВт∙год/м² за рік покривається за рахунок джерел сонячної та внутрішньої теплової енергії.


пасивний дім Клайнкьотц

пасивний дім Клайнкьотц-2

пасивний дім Бургау

пасивний дім Нордендорф


Пасивні будинки — типові проекти

пасивні будинки

Шановні пані та панове!

Проект Пасивний будинок у цій невеликій презентації представляє Вашій увазі деякі проекти пасивних будинків, які вже були успішно реалізовані у Німеччині, але які поки що не адаптовані до українського ринку.

На даний час ми працюємо над адаптацією під українські та російські норми проектів, реалізованих нами в Німеччині, у деяких з яких вже понад 15 років мешкають щасливі власники.

Як Ви розумієте, подібна робота вимагає часу. Побудувати пасивний будинок набагато складніше, ніж звичайний. Те ж саме стосується і адаптації проектів пасивних будинків. Оскільки ми є справжньою німецькою компанією, однією з наших якостей є педантичність до найдрібніших деталей, пов’язаних з архітектурою та інженерними конструкціями наших будівель, саме тому ця робота займає значний час.

Проте, ще протягом цього року ми плануємо адаптувати та представити українському замовнику всі проекти, що описані на цій сторінці. Однак, враховуючи те, що деякі запити надходили до нас вже восени 2009 та навесні 2010 року, та приймаючи до уваги Вашу особливу зацікавленість, ми віддаємо першочергову перевагу саме тим проектам, які першими викликали інтерес потенційних замовників.

У разі виникнення інтересу з Вашого боку, ми готові надати вам конкретну комерційну пропозицію та більш детальну інформацію стосовно окремих проектів. Гарантований термін підготовки проекту складає 8 тижнів.

Ми вдячні за Вашу зацікавленість та завжди раді співпраці!

З повагою,

Флоріан Ламмаєр,
керівник Проекту "Пасивний дім" в Україні,
дипломований інженер-будівельник (Інститут прикладних наук м. Аугсбург, Німеччина).

Нордендорф Остендорф
Вестендорф Гюнцбург
Гюнцбург-2 Бургау
Оффінген Велден
Клайнкьотц Клайнкьотц-2
Ульм-Зоннефельд
 


© 2010 Ekobau проекти пасивних будинків. Розробка сайту: Sitov.net.