real estate menu left
passivhaus
ekobau logo

Пасивний будинок — це найсучасніша та найефективніша форма енергоефективного будівництва у світі. Як правило, пасивний будинок зовсім не потребує власного опалення, адже потреба в тепловій енергії такого будинку на рівні 15 кВт∙год/м² за рік покривається за рахунок джерел сонячної та внутрішньої теплової енергії.


пасивний дім Клайнкьотц

пасивний дім Клайнкьотц-2

пасивний дім Бургау

пасивний дім Нордендорф


Проект Клайнкьотц - 2
Клайнкьотц-2 Клайнкьотц-2
Клайнкьотц-2 Клайнкьотц-2

Технічні характеристики будинку Клайнкьотц-2
Будівельний стандарт будинку: Пасивний дім
Коефіціент теплопередачі зовнішньої стіни: 0,10 Вт/м²K
Коефіціент теплопередачі підлоги: 0,10 Вт/м²K
Коефіціент теплопередачі даху: 0,09 Вт/м²K
Особливості: Теплова помпа з геотермальними спіралями та панельним обігрівом стін
Теплоспоживання будинку згідно PHPP: 15 кВт•ч/м²
Опалювальна площа: 255 м²

Опис проекту
Сучасний пасивний дім у стилі Баухаус.
Пасивний будинок для однієї родини побудований в окрузі Гюнцбург, у типовому для Швабії житловому районі. Головним завданням архітектора було створення компактної сучасної будівлі у стилі Баухаус, дотримуючись побажань власника. Проте, оскільки план забудови ділянки не відповідав уявленням замовника, та вимагав, як мінімум, злегка скісного односхилого даху, архітекторам вдалося зберегти риси стилю Баухаус за допомогою незначного підняття фронтонних боків.
На першому поверсі цієї будівлі традиційно розміщені кухня, їдальня, вітальня та туалетна кімната. На другому поверсі знаходяться дві дитячих кімнати. До спальні для дорослих прилягає гардеробна.
Поряд розташована простора ванна кімната з душем та ванною, до якої прилягає сауна. Спальня для дорослих має вихід на балкон.
Не дивлячись на те, що об’єкт мав бути побудований за стандартом пасивний дім з річним споживанням теплової енергії 15 кВтч/м2, власниця будинку побоювалася, що у холодні зимові дні буде складно досягти комфортної темератури у приміщенні 22‐24 град. за Цельсієм. Тому, за рекомендацією архітектора, в будинку була втановлена комбінація теплової помпи та вентиляційної установки, що дозволяли, при необхідності, додатково нагрівати приміщення за допомогою альтернативної енергії.
Іншим важливим побажанням замовника було максимально вигідне використання краєвиду, що відкривався з ділянки на долину річки Гюнц, а також можливість розміщення дерев’яної тераси у південно-західній частині будинку. Як видно, всі завдання та побажання власників були вдало втілені архітектором в проекті.

1й поверх

Пасивний дім Клайнкьотц2

2й поверх

Пасивний дім Клайнкьотц2

Розріз

Пасивний дім Клайнкьотц2

 


© 2010 Ekobau проекти пасивних будинків. Розробка сайту: Sitov.net.