real estate menu left
passivhaus
ekobau logo

Пасивний будинок — це найсучасніша та найефективніша форма енергоефективного будівництва у світі. Як правило, пасивний будинок зовсім не потребує власного опалення, адже потреба в тепловій енергії такого будинку на рівні 15 кВт∙год/м² за рік покривається за рахунок джерел сонячної та внутрішньої теплової енергії.


пасивний дім Клайнкьотц

пасивний дім Клайнкьотц-2

пасивний дім Бургау

пасивний дім Нордендорф


Проект Вестендорф

пасивний дім Вестендорф будівництво пасивного будинку Вестендорф
Технічні характеристики будинку Вестендорф
Будівельний стандарт будинку: пасивний дім.
Коефіціент теплопередачі зовнішньої стіни: 0,093 Вт/м²K.
Коефіціент теплопередачі підлоги: 0,116 Вт/м²K.
Коефіціент теплопередачі даху: 0,08 Вт/м²K.
Особливості: відсутні.
Теплоспоживання будинку згідно PHPP: 14,5 кВт•ч/м².
Опалювальна площа: 311,5 м².

Опис проекту
загальний вигляд пасивного будинку Вестендорф проект пасивного дому Вестендорф
Цей будинок на одну сім'ю з приміщенням для розміщення квартирантів, зведений за стандартами пасивного дому, має розташований під усією площею будинку підвал. Поряд з двома коморами, що можуть використовуватися для складання та зберігання речей, у підвалі може бути облаштована сауна (яка, звичайно, приймається до уваги у розрахунках РНРР), а також чудова кімната для дозвілля, яка може використовуватися у різноманітних цілях. До підвалу можна портапити через вхід, розташований зовні між гаражем та будинком, або сходами, що ведуть з 1-го поверху.

Вхід до основного житлового приміщення, що на першому поверсі пролягає через неопалюваний тамбур, що розташований між гаражем та сходами. У цьому чудово облаштованому приміщенні містяться спальня для дорослих з ванною кімнатою та дитяча кімната. Через коридор розташований санвузол, а також кухня-студія з примикаючою до неї їдальнею та просторою вітальнею. Кручені сходи з вітальні ведуть до другого поверху.

На другому поверсі розташовані бібліотека та робочий кабінет. На другому поверсі знаходиться також друга квартира. Вхід до цієї квартири, як і до квартири, розташованої на першому поверсі, пролягає через неопалювальний тамбур, через коридор, сходами, що ведуть на другий поверх. Ця квартира складається з спальні для дорослих з ванною кімнатою та гардеробною, через коридор розташовані дитяча спальня душова та ванна кімнати.

Кухня, їдальня та вітальня мають форму студії. Подальшою перевагою цієї квартири є велика тераса, розташована над кришею гаражу.

Гараж у підвальному приміщенні розрахований на два автомобіля. На третьому поверсі будівлі передбачена кімната для дозвілля, яка може використовуватися як домашній кінотеатр або тренажерниа зала.

Цей будинок був спроектований для родини з дорослими дітьми та побудований у Німеччині.

Підвал

пыдвал пасивного будинку Остендорф

1-й поверх

проект 1-го поверху пасивного дому Остендорф

2-й поверх

пасивний дім Остендорф - 2-й поверх

Розріз

Пасивний дім Остендорф у розрізі

 


© 2010 Ekobau проекти пасивних будинків. Розробка сайту: Sitov.net.